Vantaa QC IV Premium kwarcowa

Sauna na podczerwień
4 osobowa, kwarcowa, CD, jonizator

Produkt jest dostępny - Dostawa własnym transportem do 7 dni
Darmowa wysyłka
6 398,00 zł

Sauna infrared marki Haakala Vantaa IV Premium kwarcowa to sauna czteroosobowa o nowoczesnym designie z elementami wykończeniowymi obudowy ze szkła. Sauna  oprócz właściowści prozdrowotnych stanowi też ozdobę pomieszczenia. Sauna jest zbudowana z jodły kanadyjskiej oraz wyposażona w promienniki z prętów kwarcowych oraz promiennik podczerwieni z włókna węglowego. Dzięki zastosowaniu promienników na podczerwień sauna nie wymaga zewnętrznego systemu wentylacji. Sauna wyposażona jest w zewnętrzne światła LED oraz panel dotykowy wewnętrzny, jonizator powietrza oraz odtwarzacz CD.

Nasze sauny dowozimy do klienta i montujemy na miejscu. Wszystkie nasze produkty objęte są 24 miesięczną gwarancją i dodatkowo usługą serwisową door-to-door. 

Moc piecy
Przedni panel Tylny panel Lewy panel Prawy panel Ławeczka
--- Pręty kwarcowe Maty węglowe Maty węglowe Pręty kwarcowe
--- 350 W x 4 300 W x 1 300 W x 1 350W x 1

Wykonanie: Jodła Kanadyjska
Typ sauny: Sauna na podczerwień
Urządzenie grzewcze: Pręty kwarcowe oraz promiennik podczerwieni z włókna węglowego
Napięcie zasilania: 230 V
Ilość osób: 4
Tempratura pracy: 18-60 °C
Wymiary: 1750 x 1350 x 1900 mm
Wyposażenie:
Jonizator powietrza, odtwarzacz CD, zewnętrzne światła LED, szklane drzwi

 

Poznaj zalety naszych saun

Problemy skórne

Sauna Infrared działa na skórę jak naturalny peeling (bez użycia kosmetyków) w taki sposób, że pod wpływem ciepła pory skóry otwierają się a silna perspiracja ułatwia usuniecie toksyn, tłuszczu, zabrudzeń i martwego naskórka. Regularne sesje w saunie infrared pomogą zadbać o doskonałą kondycje skóry i oczyścić organizm. Korzystanie z sauny jest również wskazane w zwalczaniu wszelkiego rodzaju chorobób skóry typu trądzik, wypryski, łuszczyca, oparzenia, czy innych zmian skórnych.

Stres

Ciągle obciążenie autonomicznego układu nerwowego, inaczej określane jako stres, w krótkim czasie może doprowadzić do wielu chronicznych i groźnych chorób. Sesje w saunie infrared powodują podniesienie temperatury ciała, naczynia krwionośne rozszerzają się i zwiększają przepływ krwi. W naturalny sposób obniża to poziom stresu i działa relaksująco na organizm.

Utrata wagi

Tylko jedna sesja w saunie infrared powoduje utratę około 600 kalorii (15 minut w saunie można porównać do 30 minut biegania). Zwiększony przepływ krwi do organów i gruczołów wydzielania wewnętrznego znacznie zwiększa ich wydajność. Podobnie jak usunięcie z organizmu toksyn zwiększa poziom metabolizmu, którego niski wskaźnik powodowałby problemy z trawieniem czego skutkiem jest m.in. zwiększenie masy ciała.

Cellulit

Sauna Infrared jest doskonałym rozwiązaniem w walce ze skórką pomarańczową u kobiet. Cellulit to substancja złożona z tłuszczu, wody i toksyn uwięziona tuż pod skórą. Silne pocenie się w czasie korzystania z sauny sprzyja rozbiciu i usuwaniu cellulitu, a doskonałe efekty można osiągnąć w połączeniu z odpowiednią dietą oraz regularnymi masażami.

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!

Zostaw numer telefonu,
oddzwonimy!

Wszyscy konsultanci są aktualnie offline. Oddzwonimy w wybranym czasie, w najbliższy dzień roboczy
Dziękujemy,
zapisaliśmy zgłoszenie. Osoba z odpowiedniego działu skontaktuje się w wybranym czasie.